Ez a webhely sütiket használ a funkcióinak biztosítása érdekében.
Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat. Részletek a sütik kezeléséről:
https://kisgeponline.hu/sutik-45/
CMT Egyenes nútmaró forgatható késekkel, S=8
Termékfülek
Leírás
Egyenes marószerszámok, egy cserélhető késsel, Torx csavarral rögzítve. Alacsony üzemidőt igénylő gazdaságos speciális alkalmazásokhoz.
Laminált forgácslapok, munkalap panelek és MDF marásához, vágásához és hornyolásához. Hordozható felsőmarókban történő felhasználásra. Ideális gyors bevágásokhoz és egyéb nútolásokhoz.
Tesztelje saját magánál ezeknek a bitek rendkívüli minőségét.
| Szerszám átmérő (D) | 19 mm |
| Élhossz (I) | 28,3 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 69 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 mm |
| Vágóél rögzítése | cserélhető |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám szárán |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Vágóél geometriája | egyenes |
| Termékcsalád | 656 |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megnézték
Raktáron
Milwaukee M18 FID3-0X Akkus ütvecsavarozó ¼″ Hex - HD kofferben | Akku és töltő nélkül
Eredeti ár:
95.000 Ft
Akciós ár:
79.700 Ft