Ez a webhely sütiket használ a funkcióinak biztosítása érdekében.
Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat. Részletek a sütik kezeléséről:
https://kisgeponline.hu/sutik-45/
CMT T-nútmaró, HM S=12 D=11/28x13,5
Termékfülek
Leírás
A CMT T-nyílású bitekkel lyukakat készíthet, amelyek tartják a keretet, plakettet vagy bármilyen panelt tökéletesen egyenesen és a falhoz rögzítve.
Ezek a bitek egy bemeneti furatot fúrnak a fában, majd vágják a lyukakat és befejezik egy nagyobb nyílás fúrásával a felület alatt.
A fali tartóelemek biztonságos rögzítésének tökéletes módja a csavarokhoz és a szögekhez.
| Szerszám átmérő (D) | 28 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 11 mm |
| Élhossz (I) | 13,5 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 56,3 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Vágóél geometriája | egyenes |
| Termékcsalád | 8/950.601-602 |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megnézték
Raktáron
Milwaukee M18 FID3-0X Akkus ütvecsavarozó ¼″ Hex - HD kofferben | Akku és töltő nélkül
Eredeti ár:
95.000 Ft
Akciós ár:
79.700 Ft