Ez a webhely sütiket használ a funkcióinak biztosítása érdekében.
Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat. Részletek a sütik kezeléséről:
https://kisgeponline.hu/sutik-45/
Leica Lino L2G zöld keresztlézer (koffer + Li-ion pack + alkáli + UAL130)
Termékfülek
Leírás
Leica Lino L2G keresztlézer
Zöld keresztlézer Li-ion akkuval és állítható falitartóval kofferben
A Leica Lino L2G keresztlézer megújult külsővel és a praktukus kiegészítőkkel még hatékonyabban használható a kiejlölési és beállítási munkákhoz. A Lino L2G háza masszív, szélein gumiköpeny védi az ütéstől. A Lino L2G nagyon erős és még jobban látható zöld lézerrel van szerelve, ez elősorban a nagyobb távolságokhoz és a világosabb helyen ideális.
A vízszintes és függőleges vonal kivetítési tartománya megközelíti a 180°-ot, így még kevess forgatás és áthelyezés szükséges.
A Lino L2G csomag része a Twist 250 mágneses tartó, az UAL 130 állítható falitartó, zöld jellap, valamint az akár 24 óra üzemidőre képes Li-Ion akkumulátor töltővel, valamint egy cserélhető elemkazetta, mindez egy Leica kofferben.
A termék előnye
- Erős vékony ZÖLD lézervonallal
- Akár 35 méteres látható hatótávolság
- 180°-os vízszintes és függőleges lézervonallal
- Extra gumírozott védelemmel
- Twist 250 és UAL130 állítható falitartóval
- Li-ion akkuval és töltővel
- Leica kofferben
Technikai adatok
| Látható hatótávolság | 35 méter |
| Hatótáv jelfogóval | 80 méter |
| Szintezési pontosság | ± 2 milliméter - 10 méteren |
| Önszintezési tartomány | 4° |
| Lézerdióda száma | 2 db vonal, vízszintes és függőleges |
| Elem szükséglet | 3 db AA 1,5V elem vagy akku |
| Működési idő | Elemmel kb 13 óra, Li-ion akkuval kb 20 óra |
| Környezeti védelem | IP54 - por és fröccsenő víz ellen |
| Méretek | 110 x 60 x 100 mm |
| Súly | 530 g |
| Állványmenet mérete | 1/4", Falitartón 5/8”-is |
| Szállítási csomag tartalma | Lino L2G, Twist 250 mágneses tartó, UAL130 falitartó, mágneses jellap, Li-ion akku+töltő, elemkazetta, koffer |
Youtube videók
Hasonló termékek
Csak megrendelésre
Leica Lino L2P5 vonallézer (műanyag kofferban, Li-ion akkumulátor csomag, töltő, mágneses adapter, céltábla)
Ár:
181.460 Ft
Csak megrendelésre
Milwaukee L4 CLLP-301C USB ÚJRATÖLTHETŐ ZÖLD KERESZTVONAL- ÉS PONTLÉZER
Ár:
165.860 Ft
Akik ezt a terméket megnézték
Raktáron
Milwaukee M18 FID3-0X Akkus ütvecsavarozó ¼″ Hex - HD kofferben | Akku és töltő nélkül
Eredeti ár:
95.000 Ft
Akciós ár:
79.700 Ft