Ez a webhely sütiket használ a funkcióinak biztosítása érdekében.
Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat. Részletek a sütik kezeléséről:
https://kisgeponline.hu/sutik-45/
Leica Lino P5 pontlézer
Termékfülek
Leírás
Leica Lino P5 pontlézer
Öt pontos lézer függőzéshez és merőleges kijelöléséhez
A Leica Lino P5 pontlézer ideális minden olyan beltéri munkához, ahol gyakori a függőleges kijelölés, emelett derékszög kijelölésére is szükség van.
A Lino P5 pontlézer csomag tartalmaz egy Twist 360 adaptert, amin a készülék elforgatható, valamint egy elemkazettát, az egyszerűbb szállítás érdekében mindez egy Leica kofferben van.
A termék előnye
- Erős lézerpontokkal
- Akár 30 méteres hatótávolsággal
- Twist 360 forgatható mágneses adapterrel
- Leica kofferben
Technikai adatok
| Látható hatótávolság | 30 méter |
| Hatótáv jelfogóval | - |
| Szintezési pontosság | ± 2 milliméter - 10 méteren |
| Önszintezési tartomány | 4° |
| Lézerdióda száma | 5 db lézerpont |
| Elem szükséglet | 3 db AA 1,5V elem vagy akku |
| Működési idő | Elemmel kb 13 óra |
| Környezeti védelem | IP54 - por és fröccsenő víz ellen |
| Méretek | 110 x 60 x 100 mm |
| Súly | 530 g |
| Állványmenet mérete | 1/4", Falitartón 5/8”-is |
| Szállítási csomag tartalma | Lino P5, Twist 360 mágneses tartó, mágneses jellap, elemkazetta, koffer |
Youtube videók
Akik ezt a terméket megnézték
Raktáron
Milwaukee M18 FID3-0X Akkus ütvecsavarozó ¼″ Hex - HD kofferben | Akku és töltő nélkül
Eredeti ár:
95.000 Ft
Akciós ár:
79.700 Ft