Ez a webhely sütiket használ a funkcióinak biztosítása érdekében.
Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat. Részletek a sütik kezeléséről:
https://kisgeponline.hu/sutik-45/
Leica Disto D1 Távolságmérő
Termékfülek
Leírás
Leica Disto D1 távolságmérő
Két gombos okos távolságmérő ingyenes vázlatkészítő alkalmazással
A Leica Disto D1 könnyen használható kettő gombos lézeres távolságmérő, mely az egyszerű távolságmérés mellett a mérések megosztására is képes. Ez a beépített Bluetooth Smartnak köszönhető, mellyel a mérési adatokat iOS / Android telefonra és táblagépre lehet továbbítani.
A mérések feldolgozására az ingyenesen letölthető Disto Sketch alkalmazás nyújt segítséget, mellyel digitális vázlatot lehet készíteni.
A Disto D1 mérési hatótávolsága 40 méter, ami épület belső felméréshez bőven elegendő. A mérési pontosság 2 mm. Fontos megemlítani, hogy a D1 működéséhez mindössze 2 db AAA elemre van szükség. Egy elemtöltéssel a lézertávmérő akár 10 000 mérésre képes.
A Leica Disto D1 lézeres távolságmérőt bátran ajánljuk azoknak, akik kedvező áron egy jó minőségű és egyszerű távolságmérőt keresnek, valamint akik megelégelték a mérőszalag használatát!
A termék előnye
- 40 méteres hatótávolság
- Mindössze kettő nyomógombbal
- ± 2.0 milliméteres pontossággal
- Bluetooth adatátvitellel
- Ingyenes Disto Sketch programmal
Technikai adatok
| Mérési hatótávolság | 0,2 - 40 méter |
| Mérési pontosság | ± 2.0 milliméter |
| Mértékegységek | m, ft, in |
| Funkciók | Távmérés, Bluetooth Smart |
| Elem szükséglet | 2 db AAA 1,5V elem vagy akku |
| Mérés feltöltött elemmel | kb 10 000 mérés |
| Környezeti védelem | IP54 - por és fröccsenő víz ellen |
| Méretek | 115 x 43.5 x 23.5 mm |
| Súly | 87 g |