Milwaukee M2 SDS-Plus 2 élű fúrószár 8 x 100/160 mm (50 db/cs)

Minőségi
termékek
Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal válogatjuk a piacon található termékek közül a LEGJOBBAKAT, hogy csakis ezeket kínáljuk Önnek.

Garancia
kicsit másként
Online vagy személyes vásárlás esetén is a gyártói garancián felül a szaktudásunk és maximális odafigyelésünk is garantált.

Megbízható szervizháttér
Képzett szakember gárdánk rövid határidővel, Kecskeméten saját telephelyünkön szervizeli a meghibásodott berendezését.
Termékfülek
Leírás
- Törő pontok 3 különálló agresszív törő pont. A törő pontok "Zúzó" hatása mikro repedéseket erdményez a fúrott anyagban. 25 %-kal gyorsabb
- Központosító csúcs. Azonnali fúrást biztosít pontos poziciónálással. Megakadályozza a elcsúszást sjma anyagokon.
- Megnövelt sarkak a betonacélhoz. Ellenáll a törésnek a betonacél érintésekor. Csökkenti a fúrószár beszorulásának kockázatát a betonacél érintésekor.
- Fúróhegy kúpos kialakítása. A fúró hegye felé az átmérő csökken, amely kisebb rezgéssel és gyorsabb fúrási sebességgel jár. A kúpos kialakításnak köszönhetően tökéletes akkumulátoros fúrókalapácsokhoz.
- Megerősített horony vastagabb testtel. Nagy teljesítményű horony kialakítás kiváló forgácseltávolítási tulajdonságokkal bír. A megerősített horony (vastagabb test) a következőket biztosítja: - Teljes erőátvitel a fúró hegyéig. - Alacsonyabb vibráció. - Kiváló törésállóság, kevesebb törés, hosszabb élettartam.
- Készült: Németországban.
Paraméterek
Tulajdonság | Érték |
---|---|
Méret | 8x160 mm |
Munkahossz | 100 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!