Ez a webhely sütiket használ a funkcióinak biztosítása érdekében.
Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat. Részletek a sütik kezeléséről:
https://kisgeponline.hu/sutik-45/
CMT Egyenes nútmaró, tömör HW S=8 D=6X16X50
Termékfülek
Leírás
Ha azt akarja, hogy a lehető legtöbbet hozza ki időből és pénzéből a hatékonyabb gyártás révén, de nem kevesebbet szeretne, mint egy gyönyörű, tiszta élet a kész munkadarabon, akkor feltétlenül bele kell foglalnia a CMT egyenes biteket a gyűjteményébe. Ezek a borotvaéles, kétoldalas vágók tökéletesen ötvözik azokat a tulajdonságokat és előnyöket, amelyek meghatározzák a minőségi CMT termékeket. Speciális acélból és a mikroszemcsés keményfémből készült egyenes bitek ellenállnak még a legnagyobb terhelésnek is, és mindig sima, pontos vágást biztosítanak. Kivételes forgácskiürítést is kap a tisztább és állandó vágáshoz.
Az összes CMT bit felületét narancssárga tapadásgátló PTFE bevonattal védjük, hogy megakadályozzuk a darabok gyantájának és más maradványainak összegyűjtését. Minden darabot szigorú minőségi teszteknek vetnek alá, hogy garantálják a tökéletes vágási toleranciát, az egyensúlyt és a koncentráltságot. A CMT bit lehetővé teszi ipari termelést különféle rétegelt lemez, kompozitok és természetes fák felhasználásával. Tesztelje saját magánál ezeknek a bitek rendkívüli minőségét.
| Szerszám átmérő (D) | 6 mm |
| Élhossz (I) | 16 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 50 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 mm |
| Vágóél rögzítése | tömör keményfém |
| Vágóél anyaga | HWM Wolfrám-karbid keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Vágóél geometriája | egyenes |
| Termékcsalád | 7/8/911 |